Dizaino paslaugos

Pirmasis įspūdis yra susidaromas per pirmąsias sekundes. Šis, labai trumpas laiko tarpas lemia tolimesnį kliento įsitraukimą į turinį. Todėl dizainas skaitmeninėje erdvėje atlieka ypatingai svarbų vaidmenį ir lemia ar lankytojas taps jūsų klientu. 

Patogumas – vienas iš svarbiausių uždavinių. Tad dizaino pagalba elektroninė parduotuvė tampa patrauklesnė, estetiška bei kviečianti lengvai naršyti toliau.  
Kad visa tai atsispindėtų jūsų elektroninėje parduotuvėje, mūsų komanda pirmiausia išsiaiškins jūsų poreikius ir lūkesčius. Tam, kad galėtume sukurti unikalų dizainą, kuris būtų patrauklus ir padėtų įgyvendinti užsibrėžtus tikslus.

Galime įgyvendinti šias dizaino paslaugas:

  • Internetinės svetainės dizaino kūrimas
  • El. parduotuvės dizaino kūrimas
  • Logotipų kūrimas
  • Reklaminių banerių kūrimas
  • Vizitinių kortelių dizainas ir maketavimas
  • Vizualų socialiniams tinklams kūrimas


Itin svarbus gero dizaino bruožas – paprastas ir aiškiai suprantamas dizainas. Klientas visada jausis patogiai toje el. parduotuvėje, kurioje navigacija bus  paprasta ir visos reikalingos funkcijos suprantamos, bei matomos. Tokie dizainai, kurie priverčia sukti galvą, kaip užsisakyti prekę ar paslaugą ir kaip už tai sumokėti dažniausiai atgraso klientą ilgiau naršyti el. parduotuvėje ir skatina greičiau palikti puslapį ir susirasti kitą el. parduotuvę, kuri atitiks kliento poreikius, taupys laiką ir leis apsipirkti greičiau.

Net ir naujas jūsų puslapio vartotojas niekada nepasiklys svetainėje, kurioje yra paprastas ir logiškai sudėliotas dizainas. Visas puslapio vaizdas turi būti vientisas, suderintas su jūsų prekės ženklo stilistika, vizija ir lūkesčiais.

Jei dar nesate nusprendę, kaip turi atrodyti jūsų prekės ženklas – mūsų komanda padės išgryninti šią viziją ir sukurti įmonės įvaizdį, logotipą, reklamų maketus ir kitus reikiamus elementus sėkmingam verslo vystymuisi.

Kviečiame pasitikėti mūsų komanda ir patikėti, kad gražu, paprasta ir skoninga – suderinama.  Aptarkime jūsų įmonės įvaizdį ar elektroninės parduotuvės dizainą skambučiu ar el. laišku.